Ślubne SOS – Pani Aneta

by

inspi29

Przeszukując internet w poszukiwaniu pomysłów na ślubne dodatki trafiłam na Wasz blog, który niesamowicie mnie zainspirował. W sierpniu wychodzę za mąż i mimo dość jasnej początkowo wizji mojego wizerunku w dniu ślubu, ostatnio pojawia mi się co raz więcej różnych pomysłów, więc potrzebuję rady specjalistów.

Moja suknia ślubna to White One Jadelynn. Jest dość skromna, jednak z założenia nie chciałam zobaczyć na sobie przepychu. To na czym szczególnie mi zależy to wygląd elegancki, z klasą a zarazem lekko dziewczęcy i romantyczny. Mam 170 cm wzrostu, jestem szczupła (rozmiar 34/36). Planuję do sukni dobrać welon również zakończony koronką, jednak nie jestem pewna jeszcze co do długości.

Jeśli chodzi o pozostałe elementy to na pewno chciałabym buty w kolorze złotym i biżuterię z kryształków, ale jestem też otwarta na  inne propozycje. Jeśli chodzi o fryzurę to mam sięgające za łopatki ciemno brązowe włosy i początkowo chciałam mieć rozpuszczone włosy, lekko spięte z tyłu, jednak wówczas zakryłabym piękne koronkowe plecy. Teraz skłaniam się więc ku kokom, romantycznym, lekkim, być może z warkoczem. Kwiaty chciałabym jasne, kremowe, może z elementami innych bladych kolorów. Manicure planuję w kolorze cielistym, może lekko brzoskwiniowym. Co do makijażu nie mam jeszcze konkretnego pomysłu, na pewno chciałabym podkreślić oczy, jednak nie za mocno. Co Wy myślicie o tym myślicie? Co mogłybyście mi doradzić?

Nasze propozycje:

Złote buty naszym zdaniem narzucają nieco styl i kolorystykę innych dodatków. Jeśli buty będą w typowo złotym, błyszczącym kolorze warto postawić także na złotą biżuterię, jeśli jednak będą w delikatnym, beżowym odcieniu z powodzeniem można zdecydować się na srebro. Subtelne upięcie pasować będzie zarówno do sukni jak i welonu. Przy tego typu kreacji, oraz biorąc pod uwagę Pani urodę ( wzrost i szczupłą sylwetkę) pasować będzie welon zarówno całkiem długi jak i krótszy. Tutaj powinna się kierować Pani jedynie swoim gustem – my jesteśmy wielkimi fankami długich, ciągnących się welonów. Ponieważ są one jednak zupełnie nie praktyczne w trakcie wesela, zalecamy zmienić taki welon na krótszy bądź inną ozdobę.

 

inspi29 inspi30 sos2003 sos2004

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *