Ślubne SOS – Pani Anastazja

by

Ms vivianeWitam, mam 21 lat i za kilka miesięcy biore slub. Mam problemy z dodatkami tzn z bizuteria i bolerkiem ale także z bukietem oraz fryzurą itp. jestem szczupłą niezbyt wysoka (167cm) osoba. mam kasztanowe dłuższe włosy i bladą karnacje. Suknią która wybrałam  to Ms viviane. Mam 167 cm wzrostu, a mój przyszły mąż jest zaledwie 6 cm większy wiec myślałam o butach które będą miały ok 4-5 cm obcas. Włosy mam dłuższe, koloru bursztynowo- kasztanowego i myślałam o upięciu takim jak na załączonym zdjęciu ale jeszcze nie jestem pewna czy lepiej mieć spięte czy rozpuszczone włosy. zastanawiam się również nad żywym kwiatem we włosach lub welonem… i nie wiem co będzie bardziej pasować.. jeśli chodzi o bukiet ślubny myślałam o kolorach pastelowych (może cos w kolorach różu i fioletu).

mam również problem z dodatkami.. ślub jest 31 sierpnia i zastanawiam się nad bolerkiem i nie wiem jakie może pasować do tej sukni… oraz zatanawiam się nad biżuterią(myślałam o czym delikatnym)

z góry dziękuje za pomoc :)

Nasze propozycje:
Bolerko, biorąc pod uwagę porę roku oraz fason sukni, jest naszym zdaniem zupełnie zbędne. Co więcej lekkie bolerko nawet gdyby było załamanie pogody Pani nie ogrzeje, a sweterek lub innego rodzaju grubsze okrycie może wyglądać dość śmiesznie o tej porze roku.  Do sukni i fryzury pasować będzie wpinana ozdoba – może to być żywy kwiat. Delikatne kolczyki, bransoletka i bukiet utrzymany w sugerowanej przez Panią kolorystyce sprawi, że stylizacja będzie lekka, dziewczęca.

Downloads39 sos819 sos820 sos821 sos822 sos823

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *