Ślubne SOS – Pani Agnieszka

by

Witam! Do mojego ślubu jest już coraz bliżej, niespełna pół roku. W ostatnich dniach udało mi się w końcu kupić suknię ślubną, a wybór ten nie należał do najłatwiejszych. Mierząc dziesiątki sukni, wiedziałam, że będzie na pewno w kolorze ecru. Teraz stopniowo rozglądam się za pasującymi dodatkami – przede wszystkim biżuterią! Ciężko jest mi w tym zakresie podjąć decyzję.

Moja suknia jest bardzo romantyczna, nie jest to żadna princesska, ani też typowa rybka. Kształt przypomina delikatnie literę A – bardzo obcisła aż do wysokości ud, a następnie delikatnie się rozchodzi. Atutem jest zdobienie koronką i delikatnymi brylancikami, plecy natomiast są przezroczyste z elementami koronki – zdjęcia sukni w załączniku. Niestety pierwsza przymiarka jest dopiero w maju.

Wiem, że przy tak uwydatnionych plecach powinnam mieć włosy ładnie upięte, ale postanowiłam, że będą rozpuszczone – w takiej fryzurze czuje się najlepiej (tak samo uważa narzeczony :)). Nie wiem czy powinnam brać pod uwagę jakąś ozdobną spinkę do włosów? Na pewno będą kolczyki i bransoletka, nie przewiduje natomiast żadnego naszyjnika.

Myślałam o bardzo długim welonie do kościoła, a potem na salę może coś krótszego?
Jeżeli chodzi o kolory sali, bukietów – planuje zrobić wszystko w bardzo jasnych, delikatnych, pastelowych kolorach. Bardzo klasycznie. Ale przez to nie wiem, jakie winietki, serwetki i inne elementy, żeby wszystko zgrało się w jedną całość.

Proszę Was o pomoc w tym zakresie, chciałabym, żeby ten dzień był idealny w każdym calu :)

Nasze propozycje:
Do sukni dobrałybyśmy delikatne i romantyczne dodatki jednak utrzymane w klasycznym, eleganckim stylu. Do sukni może Pani dobrać welon, koronkową opaskę lub opaskę ozdobioną perełkami. To kilka naszych propozycji jednak oczywiście dopuszczamy także inne rozwiązania. Pastele to klasyka, która idealnie będzie pasowała do stylizacji zatem wybór pastelowego bukietu to strzał w dziesiątkę.
nb1196-001 nb1197-001 nb1195-001
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *