Ślubne SOS – Pani Agnieszka

by

nb390Dzień dobry!

Chciałam poprosić o poradę stylizacyjną :) 15 sierpnia tego roku wychodzę za mąż. Po niedługich poszukiwaniach wybrałam suknię ślubną firmy Gala, model Lena. Prawdę mówiąc, zdjęcia tej sukni, które można znaleźć w internecie, delikatnie mówiąc, nie pokazują niestety całego jej uroku, dlatego załączam też moje w niej zdjęcie (proszę jednak o jego nieopublikowanie w razie czego, bo było robione w tajemnicy przed właścicielką salonu 😉 )

Wstępnie, po długich konsultacjach z panią ekspedientką, planuję dokupić do niej pas z kryształków Swarovskiego  oraz ozdobę do włosów w formie opaski/grzebyka z takimi samymi kryształkami. Włosy chciałabym koniecznie upiąć, myślę o upięciu ich wysoko. A! i jeszcze długi welon :)
Myślałam też o przełamaniu tej klasyki odważnym kolorem bukietu ślubnego, ale nie wiem, jak połączyć np. kolor fuksjowy lub intensywny niebieski tak, żeby z resztą ubioru stanowiło to jednolitą całość.
Dodam jeszcze, że mój przyszły mąż jest sporo wyższy, ale mimo planuję raczej niski obcas butów, żeby uniknąć zbyt krótkiej sukni podczas ceremonii kościelnej lub zbyt długiej na weselu:)
Ale zasadniczo, to jestem otwarta na każdą propozycję:) (chciałabym jedynie pozostać przy tradycyjnym welonie)
Pozdrawiam serdecznie :)

Nasze propozycje:

Suknia jest dość prosta i nie posiada oprócz pasa zdobień. Naszym zdaniem z powodzeniem można dobrać do niej kolorowe dodatki w intensywnej barwie. Do kościoła może Pani postawić na welon, po to aby później zmienić go na opaskę. Naszym zdaniem taka ozdoba będzie pasowała do pasa sukni oraz do całej stylizacji. Wprowadzenie koloru w bukiecie i butach wystarczy – całość pozostanie utrzymana w eleganckim stylu.

 

nb390 nb391-001 nb392

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *