Ślubne SOS – Suknia Elizabeth 2586

by

elizabethWitam serdecznie,
pisze do Pan ponieważ mam problem z doborem dodatków do sukni ślubnej. Suknia model Elizabeth 2586-kolor śnieżnobiały, z tylu sukni kokardka- jak w załączonym zdjęciu.
Jestem niewysoka ciemna szatynka-155 cm, szczupła o niebieskich oczach. Włosy proste, sięgające ramion.Jak na swój wiek-30 lat wyglądającą bardzo młodo.
Buty na pewno planuje białe oraz welon krotki (chyba będzie najodpowiedniejszy).
Mam problem  z doborem biżuterii,raczej jakieś kryształy (jaka długość kolczyków) i bransoletki oraz fryzury i makijażu.
Kwiaty-myślałam o czymś w odcieniu pasteli np. kremowe róże. Ale może zrezygnować z tego koloru i wybrać coś innego? Chciałabym,żeby było klasycznie ale bardzo elegancko i romantycznie
Maz-ciemny, prawdopodobnie czarny garnitur, dopasowany + mucha(ale nad tym sie jeszcze zastanawiamy) Ślub 9 sierpnia 2014.
Dziękuję z góry za pomoc i opowiedz:)

Nasze propozycje:

Elementów, których nie powinno zabraknąć przy tworzeniu romantycznego, dziewczęcego wizerunku to m.in pastelowy bukiet. Bukiet wykonany z białych i pastelowo różowych kwiatów będzie idealnym wyborem. Włosy proponujemy spiąć w koka wykonanego z pofalowanych włosów. Ze względu na dość zabudowaną górę sukni kolczyki nie powinny być zbyt długie. Kolczyki o długości do 6 cm w zupełności wystarczą. Delikatny, rozświetlający makijaż będzie idealnym dopełnieniem romantycznej stylizacji.

bizuteria NOVIA BLANCA 20142 sos25 sos26

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *