Ślubne SOS + stylizacja Pana Młodego

by

b99d37a87dWitam serdecznie,
Tak jak większość kobiet piszących do Pań kilka miesięcy śledzę Waszą stronę. Slub ostatnia sobota sierpnia.
Mam dwa problemy:
-pierwszy dotyczących dodatków do sukni ślubnej model agnes 11735 w kolorze ecru (na najmniejszym kole) Co do biżuterii na co dzień prawie nie noszę a jak jest okazja ograniczam się do złota. Fryzura.. tu jest mały problem, włosy mam teraz dłuższe niż na dołączonym zdjęciu ale nie znoszę ,mocno upiętych włosów, sztywnych koczków itp, chciałbym by fryzurka była romantyczna luźno spięta. Jako ozdobę włosów chciałabym tylko żywe kwiatki, kilka mniejszych ewentualnie jeden większy. Podobają mi się
upięcia jak na zał. 2. Co do pończoch – nie wyobrażam sobie innych niż beżowe (chyba nic dziwnego w tym nie jest???),buty, makijaż, bukiet -tu w ogóle nie mam pojęcia. Zamiast okularów postawiłam na soczewki.

Nasze propozycje:

Pani stylizację, biorąc pod uwagę suknię, fryzurę oraz preferencje określiłybyśmy mianem romantycznej z nutką rustykalną. Pasuje idealnie do sali weselnej, która jest w „karczmianym” stylu. Choć savoir vivre mówi, że pończochy to element obowiązkowy ślubnej stylizacji, nie traktowałybyśmy tego dosłownie. Wybierając buty typu peep toe lub sandałki zazwyczaj zupełnie rezygnuje się z pończoch i nie jest to ani dziwne ani nieeleganckie. Jeśli wybierze Pani pończochy to oczywiście koniecznie w kolorze ciała – białe wyglądają pięknie w sesjach buduarowych i w komplecie z seksowną ślubną bielizną, jednak „białe” nogi wystające spod ślubnej kreacji nie są niczym atrakcyjnym. Jeśli chodzi o makijaż to przy Pani typie urody można pozwolić sobie na nieco „ciemniejsze oko”, pozostając jednak w odcieniach natury.

makijaż16 Ostatnio zaktualizowane48 Ostatnio zaktualizowane49 Ostatnio zaktualizowane50

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *