Ślubne SOS – Pani Wioletta

by

Witam serdecznie,
Chciałabym prosić o pomoc w doborze dodatków ślubnych. Uroczystość odbędzie się 23 lipca 2016r. Wybrałam już suknię. Jest to Madeline Gardner Mori Lee 51133 w kolorze ivory – wymarzone cudo! <3 Sukienka ma osobne bolerko, które wykorzystam podczas ceremonii ślubnej.Jestem wysoką, zielonooką blondynką z włosami do pasa i delikatnymi rysami twarzy. Włosy chciałabym mieć je ciasno spięte – najlepiej w niewielki koczek. (Coś w stylu Pani z filmu: https://www.youtube.com/watch?v=8HvYClg6YPQ ).
Jeżeli chodzi o narzeczonego – jest on oficerem. Wystąpi w mundurze wojskowym (kolor oliwkowy). Po części oficjalnej zamierza przebrać się w garnitur – czarny. Myślałam, że najlepszym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o kolor przewodni uroczystości będzie delikatny róż, amarantowy, biskupi bądź brąz przełamany różem.
Chciałabym prosić o poradę w sprawie doboru welonu, fryzury oraz pozostałych dodatków takich jak: biżuteria, buty i bukiet/butonierka.

Nasze propozycje:

Stworzone przez nas stylizacje to propozycje eleganckie i domieszką stylu glamour. Efektowna biżuteria i klasyczna fryzura to naszym zdaniem odpowiednia oprawa pięknej sukni. Każda z naszych propozycji to inny kolor bukietu – od intensywnego różu, poprzez malinowo-czerwone odcienie, kończąc na klasycznej bieli.

nb1453 nb1454 nb1455

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *