Ślubne SOS – Pani Weronika

by

 

114275_wedding_dress_2014We wrześniu 2015 biorę ślub. Mam 25 lat, 165 wzrostu, ciemne długie włosy i piwne oczy. Na weselu przewijać się będzie motyw Disneya, ponieważ oboje z narzeczonym kochamy wszystkie stworzone przez nich bajki, zwłaszcza „Zaplątanych” – w związku z tym kolorem przewodnim będzie fiolet. Myśleliśmy o użyciu stylu ombre, tak, żeby zastosować różne odcienie fioletu.

Moja suknia to David Tutera Mon Cheri model 114275 (zdjęcie w załączniku). Na czas ceremonii będę miała na sobie koronkowe bolerko z rękawem 3/4. Zastanawiam się na długim katedralnym welonem, wychodzącym poza tren sukni, obszytym koronką, ale nie jestem pewna, czy nie będzie zbyt strojny. Z biżuterii chciałabym mieć wiszące kolczyki i bransoletkę, ponieważ gorset sukni jest mocno zdobiony.

 

Zastanawiałam się również nad fioletowym akcentem w postaci szarfy lub fioletowych butów.Wiązanka powinna być bardzo delikatna i romantyczna, utrzymana w stylu „księżniczki”. W związku  z tym najbardziej podobają mi się wiązanki w tradycyjnym, kulistym kształcie, najchętniej z drobnych kwiatów utrzymane w tonacji fiolet – ombre. Problematyczna jest dla mnie kwestia fryzury. Na pewno chciałabym zastosować jakieś upięcie, ponieważ rozpuszczone włosy nie przetrwają całej nocy w dobrym stanie, zwłaszcza, że moje mają tendencję do puszenia się. Nie chciałabym również stawiać na tradycyjne upięcia ze sztywnych loków.
Bardzo proszę o poradę :) Z góry bardzo dziękuję
Nasze propozycje:
W związku z tematem przewodnim ślubu, powinna Pani oczywiście wyglądać jak prawdziwa księżniczka :) Suknia idealnie pasuje do takiej stylizacji. Do sukni do pasować będzie długi welon – może być zakończony koronką. Subtelny bukiet i biżuteria dopełnią ślubnego wizerunku.

sos1785 sos1786 sos1787

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *