Ślubne SOS – Pani Sylwia

by

Dzień dobry,
w czerwcu 2016 roku wychodzę za mąż. Model sukni jaki wybrałam to Denise 2015 kolor biały, zdjęcie znajduje się w załączniku. Suknia ta jest cała obszyta małymi cekinami, które ładnie błyszczą w świetle. Mam ok 168 cm wzrostu, niebieskie oczy, włosy ciemny brąz podchodzące pod czerń sięgające do połowy pleców. Karnację mam jasną.
Nie mam pomysłu na fryzurę, bukiet, biżuterię, welon i w ogóle jeżeli chodzi o dodatki ślubne to mam mętlik w głowie. Wiem tylko, że buty chcę mieć białe klasyczne na szpilce bez żadnych wzorków itp. Sala, w której odbędzie się wesele ma styl biesiadny a’la karczma. Znajdują się w niej filary drewniane oraz rzeźby z drewna. Sala nie będzie strojona, tylko na ścianie za młodymi będą wisiały dwa serca jedno w kolorze pomarańczy a drugie w kolorze ecru i jakiś bukiet na stole młodych (z takich samych kwiatów jak bukiet młodej). Zastanawiam się nad bolerkiem. Jeżeli będzie ciepło to nie będę go chciała, wolę zasłonić ramiona welonem. Chyba że będzie chłodno to wtedy jakiś będę musiała ubrać. Jeżeli chodzi o bukiet to myślałam nad jasnymi kolorami kwiatów tylko nie mam pojęcia jakie by pasowały. Kwiatka we włosach też pewnie będę chciała. Fryzura najlepiej upięta (na pewno nie rozpuszczone). No i makijaż…. tutaj to w ogóle nie mam pomysłu.
Podoba mi się styl elegancki i romantyczny, ale najbardziej zależy mi na zgraniu wszystkiego w jedną całość tak żeby wszystko do siebie pasowało.

Nasze propozycje:

Naszym zdaniem czerwiec jest miesiącem kiedy można zaryzykować brak okrycia wierzchniego, jeśli jednak obawia się Pani chłodu to radzimy postawić na delikatny szal. W bukiecie nawiązałyśmy do kolorystyki sali oraz dekoracji na ścianie.

nb1242 nb1243 nb1244

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *