Ślubne SOS – Pani Sylwia

by

 

sos1647Zwracam się z prośbą o pomoc w dopasowaniu dodatków i fryzury do mojej sukni. Jestem szczupłą brunetką (długie kręcone włosy, oczy brązowe, jasna karnacja, 172 cm wzrostu). Mam do tej sukni dobrane buty w kolorze koralowym (dość intensywny kolor, lakierowana skóra). Planuję upięcie włosów, tak aby nie zakrywać tyłu sukienki i wykorzystać naturalnie kręcone, falowane włosy. Upięcie nie może też być za wysokie, abym nie była wyższa od narzeczonego. Nie mam jeszcze wybranego welonu, ale chciałbym krótki. Tylko nie wiem czy powinny być na nim jakieś zdobienia? Suknia jest skromna i taki charakter chciałbym utrzymać  Zrezygnowałam też z trenu do sukni. Chciałabym mieć, na ile oczywiście będzie to możliwe, swobodę poruszania się. Nie mam totalnie pomysłu na biżuterię. Mam kolorowe buty i nie wiem iloma dodatkami mogłabym nawiązać do nich, aby nie przesadzić tzn.: buty, bukiet, paznokcie i biżuteria może makijaż. Z góry dziękuję za porady i inspiracje.

 

Ps. Mam jedno „techniczne pytanie”: czy do koralowych czółenek należy założyć rajstopy i jeśli tak to w jakim kolorze.
Nasze propozycje:
Przy intensywnym kolorze przewodnim należy uważać, aby nie przesadzić z ilością dodatków w tym odcieniu. W tym przypadku jeśli np. zdecyduje się Pani na koralowe usta, paznokcie radzimy zostawić klasyczne – bądź na odwrót – koralowe paznokcie i usta w naturalnym kolorze. Do czółenek w kolorze pasować będą cieliste pończochy lub rajstopy. Welon dobrałybyśmy bez dodakowych ozdób – ewentualnie z delikatnymi koronkowymi wstawkami.

 

sos1647 sos1648 sos1649

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

2 Comments on Ślubne SOS – Pani Sylwia

  1. Asia
    24 czerwca 2014 at 20:08 (3 lata ago)

    Mam pytanie odnośnie kolczyków ze zdjęcia nr 1(obok pomaranczowego bukietu)? czy moglby mi ktos podpowiedziec, gdzie mozna takie zakupic apart?yes? a moze gdzies na stronie internetowej?? bardzo prosze o odpowiedz:)

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *