Ślubne SOS – Pani Sandra

by

nb219-001Dzień dobry :)

Mam na imię Sandra. Mam 172 cm wzrostu, włosy średniej długości, koloru ciemnego brązu. Cera lekko oliwkowa, ciemna oprawa oczu, oczy niebieskie.

Ślub planowany jest na sierpień 2015 roku. Póki co wybrałam jedynie suknię – kolekcja by Ola La od Annais Bridal, model Agnes (zdjęcie w załączniku). Myślałam o dodatkach w kolorze pudrowego różu. Ogólnie chciałabym, aby cała stylizacja była romantyczna i „lekka”.

Zastanawiam się nad rodzajem biżuterii, ponieważ nie lubię nosić srebra, a takie mi doradzano do tej sukni w salonie. Czy wg. Państwa są jakieś inne alternatywy? Może perły?
Co do fryzury – wszystko byle nie kok 😉

Mam dylemat odnośnie bolerka, ponieważ zawsze marzyłam o koronkowym, a nie jestem pewna czy do tej sukni będzie takie pasowało. Liczę na radę również w tej kwestii :)Nasze propozycje:

Naszym zdaniem koronkowe bolerko będzie pasować do sukni. Suknia sama w sobie ma koronkowe zdobienia w pasie więc jeśli dobierze Pani podobny rodzaj koronki wszystko powinno wyglądać bardzo spójnie. Z powodzeniem może też Pani pozwolić sobie na biżuterię z pereł – tym bardziej, że zależy Pani na delikatnym i romantycznym wizerunku.

nb219-001 nb220-001 nb221-001

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *