Ślubne SOS – Pani Roksana

by

nb100Witam,

do niedawna tylko śledziłam tego bloga, teraz sama poszukuję pomocy.
Niedawno zamówiłam suknię ślubną na swój wielki dzień. Pomimo zaplanowania całego przedsięwzięcia, na miejscu okazało się, że w wymarzonej sukni nie prezentuję się najlepiej i niespodziewanie mój wybór padł na kreację, której absolutnie nie brałam pod uwagę, w związku z czym mój plan na stylizację upadł. Zwracam się więc o pomoc w doborze dodatków do wybranej „rybki” (model Ladybird, bez rękawiczek). Nie mam pojęcia jak ją uzupełnić, jakie wybrać buty (nie chciałabym białych), czy pomyśleć o bolerku czy welonie, jaka biżuteria będzie odpowiednia. Włosy będę miała lekko, nisko upięte, rozwiane. Marzą mi się piwonie w bukiecie.
Mam 23 lata, proporcjonalną budowę w rozmiarze 36, 168 cm wzrostu, włosy do ramion, bardzo jasny blond, ale ciemna oprawa oczu. Ślub odbędzie się 13 czerwca 2015.

Nasze propozycje:
Do sukni dobrałybyśmy welon lub ozdobną spinkę do włosów. Bolerko naszym zdaniem będzie zbędne, szczególnie jeśli postawi Pani na welon. Na zdjęciu pierwszym prezentujemy bardzo podobną suknię marki NOVIA BLANCA, do której na sesji dobrałyśmy obszyty koronką welon – stylizacja prezentowała się wyjątkowo! Postawiłybyśmy na pastele ( takie mogą być też buty, choć takie w kolorze sukni prezentować będą się bardzo klasycznie).
nb100
nb99-001 nb101

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *