Ślubne SOS – Pani Renata

by

nb735Dzień dobry,

Na ten jedyny dzień wybrałam sobie model sukni Doris z kolekcji MS Moda w stylu princessy. Suknia posiada zabudowaną górę oraz plecy w kształcie litery V i mam problem z doborem fryzury:(. Wolałabym żeby była ta fryzura na bok, bo średnio lubię siebie w spiętych, lecz nie wiem czy będzie pasować. Kolor przewodni wesela to łosoś. Szukam bucików w tym kolorze oraz bukietu ślubnego. Ślub będzie w lipcu, więc myślałam o butach z odkrytym palcem. Podobają mi się również kwiatki delikatne wpięte we
włosy. Mam problem żeby zgrać to wszystko i zwracam się z ogromną prośbą o pomoc:):):).

Jeszcze nie miałam przymiarki sukni, dopiero w czerwcu dlatego wysyłam zdjęcie katalogowej sukni. Mój odcień sukni to biały.

pozdrawiam bardzo serdecznie

Nasze propozycje:

Kolor określany przez jednych jako łososiowy przez innych nazywany jest brzoskwiniowym lub nawet koralowym. Dlatego też prezentujemy kilka odcieni tego koloru mając nadzieję, że któryś z nich będzie odpowiadał Pani wyobrażeniu o tym kolorze. Włosy może Pani upiąć delikatnie na bok, bowiem najważniejsze aby to Pani czuła się w wybranej fryzurze swobodnie i atrakcyjnie. Do sukni proponujemy dobrać wiszące kolczyki oraz bukiet w kolorze przewodnim lub z jego dodatkiem.

nb735 nb736 nb737

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *