Ślubne SOS – Pani Renata

by

sos1922

Witam serdecznie,

Poszukując dodatków do swojej sukienki ślubnej trafiłam na Waszą stronę, zachwyciłam się Waszymi propozycjami i pomyślałam, że być może uda mi się uzyskać cenne rady przed ślubem. Gubię się już w pomysłach odnośnie dodatków, kwiatów, butów, kolorów na ten wielki dzień. Sukienka, którą wybrałam, to „French” z kolekcji Amy Love – przesyłam zdjęcie w załączniku. W porównaniu do zdjęcia, sukienka będzie miała drobne zmiany: odrobinę szerszy, gładki pasek bez ozdoby i koronkową koszulkę z dekoltem w łódkę z rękawem 3/4. Czego nie widać na zdjęciu, a jest moją ulubioną cechą tej sukienki, to druga warstwa pod tą, którą widzicie – jest cała z lekkiej koronki. Z tyłu równie lekki tren tylko z wierzchniej warstwy. O mojej urodzie – mam włosy koloru ciemny blond, zielone oczy, 166 cm wzrostu. Budowa ciała – szczupła, ale nie filigranowa. Ślub odbędzie się w listopadzie i chcielibyśmy wyeksponować tego dnia jesień. Kolory na sali i w bukiecie – od starego złota do bordo. W dekoracjach chcielibyśmy wykorzystać suche liście i jarzębinę. Chciałabym też mieć ją w bukiecie.
Wszystko pięknie sobie wymyśliliśmy, ale ja zupełnie nie wiem, jak dobrać do tego wszystkiego dodatki. Nie mam pomysłu na buty ani ozdoby. Chciałabym jednak mieć welon, choćby bardzo delikatny.Będę bardzo wdzięczna, jeżeli zechcą Panie podzielić się ze mną dobrymi radam
i! :)

Nasze propozycje:

Jesien to pora roku , do której bardzo wdzięcznie można nawiązać w ślubnej stylizacji oraz dekoracjach sali. Bukiet w kolorach o których Pani wspomniała wraz z dodatkiem jarzębiny to bardzo ciekawy pomysł. Jeśli stawia Pani na złoto to dobrze, aby biżuteria także była w takim kolorze. Jednak jeśli złoto będzie zastąpione np. złotym beżem z powodzeniem może Pani postawić na srebro ( ostatnua stylizacja). Do sukni pasuje woeln także może Pani z powodzeniem wybrać nawet długi, katedralny model.

sos1923

 

 

 

sos1922 sos1924 sos1925


 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *