Ślubne SOS – Pani Regina

by

 

zygmundOd dłuższego czasu przeglądam Waszą stronę, szukam inspiracji, no i w końcu pomyślałam, że napiszę, ponieważ sama chyba jeszcze nie wiem jak to wszystko może wyglądać :)
Ślub biorę 4 października. Sukienka od Annais Bridal – model Monika. Na żywo sukienka prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciach – litera A, góra sukienki ładnie błyszczy w świetle dzięki kryształkom. Będę miała welon – z ponaszywanymi kryształkami na obrzeżach welonu.

 

Mam kilka pytań:

 

1. Jaką fryzurę ślubną mogę mieć w tym ważnym dniu? Dodam, że mam czarne włosy, za łopatki, prostą grzywkę do brwi.

 

2. Jaka biżuteria? Odpada łańcuszek/zawieszka na szyję ze względu na sukienkę.

3. Jaki bukiet? Może jakieś podpowiedzi co do jesiennych kwiatów? Jaki kształt bukietu?4. Jakie bolerko do tego? Czy też bez? Zależy od pogody…

Chcę wyglądać naturalnie, ale również na swój sposób być wyjątkowa, tak by oczarować wszystkich.

 

Kolorem przewodnim wesela będzie brzoskwiniowy i fiolet :)Bardzo proszę o rady i z góry za nie dziękuję.

Nasze propozycje:

Uważamy, że połączenie kolorów brzoskwiniowego i fioletowego jest bardzo oryginalne i piękne. Najlepiej wygląda w wydaniu pastelowym – takie bukiety przedstawiamy. Kwiaty, które dostanie Pani w takich kolorach jesienią to dalie, róże, eustoma, goździki. Jeśli chodzi o bolerko to do okryć wierzchnich mamy specyficzny stosunek – nie wierzymy w to, że np. koronkowe i tiulowe bolerko może ogrzać… Uważamy zatem, że taki dodatek ma sens jedynie w dwóch przypadkach – jeśli jest integralnym elementem stylizacji lub gdy Panna Młoda ma potrzebę osłonięcia ciała :) Ogrzaniu służą sweterki, futerka i marynarki – w Pani przypadku raczej nie będą jednak pasować. Elementem, który dodałyśmy od siebie jest pas – może być ciekawą ozdobą, dodającą stylizacji oryginalności.

sos1727 sos1728 sos1729

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
You might also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *