Ślubne SOS – Pani Paulina

by

retrooDzień dobry,

bardzo uprzejmie proszę o pomoc przy stylizacji ślubnej. Wybrałam suknię ślubną Justin Alexander 8729 (w załączniku zdjęcia, suknia będzie nieco dłuższa, do kostek). Jestem niewysoka (160 cm), noszę rozmiar 42 i mam „klepsydrowatą” budowę.
Ślub odbędzie się w czerwcu 2014, będzie utrzymany w klimacie lat 50tych, z wykorzystaniem koloru czerwonego. Marzę o toczku lub stroiku na głowę, żadnych welonów. Wstępnie myślałam o czerwonym nakryciu głowy, czerwonych
butach (na tym mi bardzo zależy, również żeby były „w klimacie”) i o
czerwonym bukiecie o dość prostej formie (i być może czerwone paznokcie? nie wiem, czy nie będzie tego za dużo), choć może Panie będą mieć lepsze pomysły. Elementy garnituru narzeczonego również mogłyby być w czerwieni, choć zgaszonej (kamizelka, ewentualnie muszka).
Włosy mam długie, choć cienkie, ciemny blond. Nie mam żadnego pomysłu na
fryzurę i makijaż.

Nasze propozycje:

Bardzo podoba nam się Pani pomysł na stylizację. Kolor czerwony pasuje idealnie ( w naszym odczucie naprawdę dobrze prezentuje się jedynie w stylizacjach retro), jednak uważamy że powinna się Pani ograniczyć jedynie do butów, bukietu oraz makijażu. Czerwony stroik do włosów to może być zbyt wiele. Postawiłybyśmy na czerwone usta i kreskę na powiece. Włosy także powinny być upięte w stylu retro.

sos1075

sos1071 sos1072 sos1073 sos10743

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *