Ślubne SOS – Pani Paulina

by

nb36-001

Potrzebuje pomocy mam nadzieje, że was przekonam :) stało się wybrałam wymarzoną suknię. Jest to Amy Love z kolekcji 2014 model Fortini (zdjęcie w załączniku). Zawsze marzyłam o koronkowej sukni, idealnie mi pasuje. Idealna wymarzona suknia jest, a wraz z nią szereg dylematów. Nie mam pojęcia jakie dobrać do niej dodatki… tzn jakie buty, bukiet, co z biżuterią, jaka fryzura?
Suknia jest klasyczna i elegancka oprócz pięknej koronki właściwie nie ma zdobień. Welon wybrałam  długi, trochę dłuższy, niż tren również wykończony koronką.
Mam 160 cm wzrostu, figura raczej szczupła, rozmiar 34/36, oczy niebieskie, długie blond włosy. Początkowo myślałam o częściowo rozpuszczonych włosach jednak nie jestem przekonana czy do takiej stylizacji i długiego welonu będzie to pasować, czy nie lepszy jednak byłby luźny kok? Marzy mi się też biżuteria we włosach, bukiet w pastelach… Wszystko powinno tworzyć stylową, klasyczną, elegancką całość.
Ale ostatecznie nie wiem w jakim kierunku stylizacji pójść. Jak połączyć wszystkie pomysły aby tworzyły spójną całość. Co z bukietem, butami? Jaka kolorystyka? Ślub jest w lipcu, a lokal to dość klasycznie urządzony dworek. Wiadomo, że jako panna młoda chciałabym w moim dniu wyglądać jak milion dolarów. Boje się, że przesadzę z dodatkami i wyjdzie z tego 10 złotych…. Moglibyście pomóc mi zaproponować stylizację? Z góry dziękuję :)

Nasze propozycje:
Do długiego welonu wykończonego koronką, lepiej pasować będzie upięcie niż rozpuszczone włosy, choć i takie rozwiązanie można brać pod uwagę o ile włosy częściowo zostaną upięte. Jeśli jednak chciałaby Pani eleganckiej i szykownej stylizacji warto postawić na elegancką fryzurę. Generalnie postawiłybyśmy na klasyczny look, który pasować będzie do Pani sukni oraz upodobań. Piękna biżuteria doda stylizacji klasy i blasku oraz sprawi, że w tym ważnym dniu poczuje się Pani jak milion dolarów. Buty w kolorze pastelowym, dobranych do bukietu lub w kolorze sukni.

nb36-001nb37-001nb38-001

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *