Ślubne SOS – Pani Paulina

by

belunoWitam serdecznie!

Do tej pory tylko czytałam propozycje dla innych, teraz przyszedł czas i na mnie 😉 wychodzę za mąż na początku sierpnia, moja suknia będzie szyta na wzór sukni Beluno 218 (zdj. w załączniku). Wydaje mi się, że mam dosyć jasną wizję tego, jak chcę wyglądać. Ma być skromnie i elegancko :) Chcę mieć bukiet z niebieskich hortensji, do tego niebieskie buty na niedużym obcasie, do kościoła długi welon, na czas wesela krótki. Z biżuterii myślałam o dłuższych kolczykach z niebieskim elementem i ewentualnie bransoletka. Chciałabym także kupić Narzeczonemu spinki do mankietów z niebieskim elementem.

I tu pojawia się moje pytanie, czy tych niebieskich dodatków nie będzie za dużo? I co jeśli nie dostanę niebieskich hortensji? Jakimi innymi kwiatkami mogę je zastąpić, albo jaki inny bukiet wybrać żeby nawiązywał do wybranej kolorystyki? A i jeszcze jedno, jaki makijaż do tego? Niebieski makijaż kojarzy mi trochę „bazarowo” z Ciocią Jadzią z „Rodziny zastępczej” 😉 a tak nie chciałabym wyglądać :) Mam jasną (wręcz trochę bladą) karnację, szare oczy, włosy gęste, jasnobrązowe, mniej więcej do połowy pleców. W załączniku przesyłam też fryzurę, o której myślę. Czy mając welon mogę wpiąć jeszcze coś we włosy? Jakiś kwiatek czy bardziej grzebyk?
Nasze propozycje:
Jeśli zrezygnuje Pani z niebieskiego makijażu ( nie musi on koniecznie wyglądać bazarowo, choć takie skojarzania się pojawiają ) oraz z dodatkowej ozdoby do włosów ( welon wystarczy w zupełności) koloru niebieskiego nie powinno być zbyt wiele. Jedną opcją są niebieskie dodatki w wersji maxi – buty, kolczyki, bukiet, drugą kolor niebieski jedynie jako element – np. w bukiecie. Wersja pierwsza jest bardziej dosłowna i z pewnością kolor przewodni nie zostanie pominięty. Sprawi także że stylizacja będzie bardziej wyrazista, wersja druga jest bardziej subtelna i delikatna. Wybór należy do Pani :)
sos332 sos333 sos334

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *