Ślubne SOS – Pani Paulina

by

 

agnesssWitam serdecznie!

Chciałabym bardzo gorąco prosić o pomoc w doborze dodatków (biżuterii, ozdoby do włosów, fryzury itd.) do sukni Agnes model 11735 w kolorze bieli. Jestem szczupłą szatynką o wzroście 167 cm i długich prostych włosach. Bardzo podobają mi się skromne, niewielkie stroiki do włosów z woalką, wykonane z kryształków i srebrnego drutu, nie wiem jednak, czy takie nakrycie głowy pasuje do mojejv sukni. Nie jestem miłośniczką welonów. Z racji, że jestem dumną posiadaczką dość długich, prostych i gęstych włosów mam też niemały problem z „wymyśleniem” odpowiedniej fryzury ślubnej – asymetryczny kok, upięty warkocz, a może jeszcze coś innego?
W doborze biżuterii chciałabym pójść w kierunku skromnych kolczyków i bransoletki (bez naszyjnika).
Mam też ogromny dylemat w kwestii wyboru kwiatów i koloru bukietu ślubnego (a tym samym koloru przewodniego dekoracji ślubnych).
Ślub odbędzie się w pierwszą sobotę października. Bardzo proszę o pomoc:)

Nasze propozycje:

Jeśli chodzi o kolor przewodni to wybrałybyśmy soczyste barwy jesieni. Kwiaty jesieni to róże i dalie, które występują w wielu odmianach. Przy długich i gęstch włosach może sobie Pani pozwolić na wiele fryzur – warto zatem ją dopasować do wybranej ozdoby, gdyż np. nie do wszystkich grzebyków ozdobnych pasują fryzury z warkoczem.

sos1114 sos1115 sos1116

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *