Ślubne SOS – Pani Patrycja

by

nb1137Dziewczyny! Na termin mojego ślubu wybrałam lipiec 2016. Jestem wysoka (180cm) i raczej średniej budowy – nie powiem o sobie ze jestem szczupła,ale gruba raczej też nie. Włosy w kolorze ciemnego blondu/miodowego jasnego brązu długie, prawie do tali, cera jasna, oliwkowa. Pociągła twarz.

Długo szukałam czegoś nietypowego, ostatecznie zdecydowałam się na suknię MoriLee 5376 w kolorze śmietanki. Zdecydowałam się na zmianę zdobionego paska na gładki, satynowy. Jakie dodatki powinnam wybrać, aby trochę „rozluźnić” tę suknię a jednak aby całość była spójna?
Włosy chciałabym upiąć w luźny kok, zastanawiam się nad welonem – ale tylko do kościoła.
Bardzo podobają mi się kwiaty we włosach, bukiety z dużą ilością zieleni, takie w stylu boho… Chciałabym, aby mój wygląd był naturalny i niewymuszony… Nasze kolory to różowo-łososiowy, dość jasny oraz granat, chociaż przyznam że buty będę miała raczej różowe…

Bardzo proszę o pomoc, bo jesteście ekspertkami w swojej dziedzinie :)

Nasze propozycje:
Wybrała Pani bardzo elegancką i raczej ozdobną suknię. Styl boho nie do końca do niej pasuje. Może Pani postawić na elementy boho czyli więcej zieleni w bukiecie jednak my podkreśliłybyśmy blask i klasyczne piękno sukni. W bukiecie może także pojawić się granat np. jako wstążka przy bukiecie.  Welon będzie pasował. Wybrałybyśmy długi i gęstego tiulu.
nb1139 nb1137 nb1138
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *