Ślubne SOS – Pani Patrycja

by

nb323Mam na imię Patrycja. Mój ślub odbędzie się w czerwcu tego roku, czyli już lada dzień. Jestem w tracie gorącego okresu, bieganiny, próbowania, decydowania. W tym całym szale przygotowawczym, ciężko jest mi znaleść psychiczny i czasowy komfort, w którym skupię się w pełni na sobie. Stąd moja ogromna prośba o inspirację- o bodziec, który pchnie mnie w piękno dodatków, fryzur, kolorów.
Jestem niezbyt wysoką ( 164cm), szczupłą (60kg) blondynką. Karnacje mam raczej jasną. Bazą mojej sukni ślubnej jest Hana, z kolekcji Kwiatu Lotosu, w kolorze ecru. Ostatecznie rękaw będzie długi, dekolt zdecydowanie głębszy, dół węższy (prosty lub syrena). Dodatkowo będzie ozdobna aplikacja w pasie oraz na dole rękawów, tak jak przy sukience Pronovias-Blasina. Przez moją głowę przeszedł tabun pomysłów, lecz żaden nie jest w pełni sprecyzowany.
Z racji miesiąca wiosenno letniego, myślałam o kolorach pastelowych. Kwiaty ( piwonie, jaskry, frezje, anemony) delikatny vintage.
Długi welon do kościoła, chcę zamienić na delikatną ozdobę podczas zabawy. Włosy upięte w delikatny koczek.
Buty hmmm…. całe lub sandały, złote srebrne, nude lub brudny róż? Ozdoba w pasie, wskazuje na delikatne dodatki, najprawdopodobniej jedynie kolczyki. Drogie Panie, pomóżcie zapanować nad tym chaosem.

Nasze propozycje:

Nasze pomysły na Pani stylizację to grzebyk we włosach – razem z welonem lub już po jego zdjęciu oraz dopasowane do niego kolczyki. W czerwcu wybór kwiatów jest duży i powinny być dostępne wszystkie gatunki o których Pani wspomniała. Buty mogą być w kolorze sukni lub dopasowane do bukietu.

nb322 nb323 nb324

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *