Ślubne SOS – Pani Patrycja

by

 

modestoWitam.

Moja sukienka to Herm’s  Modesto tiulowa. Nie jestem jeszcze całkowicie przekonana do całkowitego wyglądu sukni. Myślę o opuszczeniu wzorku niżej na sam dół sukni, tak jak w podstawowym modelu. Zastanawiam się także nad wyglądem pasa i zmniejszeniem rozłożystości sukni. Mam brązowe włosy, obecnie z jaśniejszymi refleksami, sięgające ramion (niestety są bardzo cienkie). Mam raczej delikatną urodę, łatwo mnie przytłoczyć. Nie rzucam się specjalnie w oczy i też tego nie lubię 😉 Kolor skóry brzoskwiniowy, oczy zielone z brązowymi plamkami.

 

Mam problem z doborem fryzury i dodatków. Jestem niską osóbką (niecałe 160 cm) a narzeczony jest sporo wyższy ode mnie (190 cm). Boję się, że będę wyglądać jak dziewczynka komunijna.

 

Na co dzień maluję się delikatnie twarz podkładem, pudrem, zawsze tuszuję rzęsy. Ślub odbędzie się pod koniec września. Podobają mi się kolorowe bukiety złożone z różnych kwiatów, ale nie wiem czy to mnie nie przytłoczy. Dekoracje będą chyba w kolorze biało-fioletowym (różowa sala) więc myślałam o takim kolorze bukietu. Bardzo proszę o pomoc. Jakie dodatki? Welon, biżuteria fryzura itd…Przeraża mnie to wszystko;)

Nasze propozycje:

Osoby, które nie lubią że rzucać się w oczy częściej wybierają stonowane niż intensywne kolory. Dlatego też bukiety, które proponujemy są raczej pastelowe i delikatne. Jeśli sala jest różowa można do bukietu dodać nieco różowych kwiatów. Jeśli chodzi o fryzurę powinna Pani postawić na spięte włosy ( rozpuszczne włosy oraz „przylizane” fryzury to nie jest dobry pomysł). Do takiego upięcia oraz do sukni pasować będzie zarówno ozdobny grzebyk jak i welon ( mgiełka lub obszyty koronką). Dodatkowz pas prz modelu z obliżonym stanem podkreśla talię dlatego nie rezygnowałybyśmy z niego. Kolczyki najlepiej dopasować do paska- dlatego stawiamy na kryształki.

sos1172 sos1176sos1170

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *