Ślubne SOS – Pani Olga

by

nb255-001Witam serdecznie

Chciałabym prosić o pomoc w doborze dodatków do sukni ślubnej Tamara White one z 2015 w kolorze Ivory. Bardzo zależy mi na tym by całość prezentowała się elegancko i by nie przesadzić z dodatkami. Ślub biorę w maju na początku, więc na pewno przyda się okrycie wierzchnie co to mogło, by być by wyglądało to z klasą? Jakie dodatki dobrać by w zdobnej sukni było widać mnie? Zastanawiałam się nad kolorem dodatków. Co bardziej podkreśli elegancje żółte czy białe złoto?
Czy pasuje naszyjnik do tej sukni czy skupić się na bransoletce oraz kolczykach? kolory w jakich będziemy się obracać to biele,pastele – gdyż to wiosna. Kwiaty to tulipany, gipsówka.

Nasze propozycje:

Zarówno srebro jak i złoto są eleganckie gdyż elegancja i klasa stylizacji nie zależy od użytego kruszcu a od jakości oraz wyglądu biżuterii. Dla wielu osób najbardziej eleganckie są perły – są klasyczne i bardzo kobiece. Bukiet z tulipanów i gipsówki to dobry pomysł na wiosenny ślub. Zdecydowałybyśmy się na koronkowe bolerko lub tiulowe ozdobione koronką. Jeśli woli Pani coś cieplejszego, odpowiednia będzie etola.

bridelle new10

nb254-001 nb255-001

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *