Ślubne SOS – Pani Ola

by

Witam!
Mam na imię Ola i mój wielki dzień zbliża się wielkimi krokami – 13.08.2016 r. PO długich poszukiwaniach zdecydowałam się na suknię Bliss z katalogu firmy Sposabella. Wybrałam suknię w kolorze białym. Na naszym weselu kolorem przewodnim jest biel – zawsze marzyłam o klasycznym, eleganckim białym ślubie. Mam bardzo długie i grube włosy w kolorze jasno-brązowym i niestety nie mam pomysłu jak je upiąć – moja suknia ma piekne plecy, więc wolałabym je spiąć ale zawsze podobały mi się warkocze… Do kościoła marzy mi się długi welon, a później na salę krótki.
Bardzo podobają mi się też długie, lejące się bukiety ale nie wiem czy przy moim niezbyt wysokim wzroscie (163 cm) i przy wybranej sukience nie będzie to przesadą.
Bardzo proszę o pomoc w doborze dodatków, fryzury i bukietu pasujących do mojego wyobrażenia pięknego ślubu w stylu glamour.

Nasze propozycje:

Totalnie biały look to nieczęsto spotykany obecnie widok. Bardzo szkoda! Naszym zdaniem takie zupełnie klasyczne podejście sprawdza się doskonale i podkreśla tradycyjny charakter uroczystości. Aby podkreślić urodę włosów może Pani je lekko upiąć tak aby było widać ich gęstość – nie warto ukrywać swoich mocnych stron. Do sukni pasować będzie welon. Może on być obszyty koronką lub zupełnie gładki. Wybrałybyśmy klasyczny bukiet w uniwersalnym rozmiarze choć lekko przedłużona wiązanka także będzie pasować.

nb1426 nb1427 nb1428

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *