Ślubne SOS – Pani Ola

by

 

sos1870

Witam, mój ślub odbędzie się za 4 tygodnie, więc nie zostało mi wiele czasu na decyzje co do dodatków. Suknia ślubna, którą wybrałam to model Macon firmy Herm’s. Na żywo wygląda dużo bardziej wdzięcznie niż na zdjęciu katalogowym. Suknia jest w kolorze złamanej bieli/śmietankowym. Zdecydowałam się na woalkę na grzebieniu, ponieważ welon nie prezentował się najlepiej. Mam problem z doborem fryzury, makijażu oraz wiązanki tak aby wszystko tworzyło spójną całość.

 

W sukni plecy są odkryte, więc chciałabym je wyeksponować, jednak trudność polega na tym, że niespecjalnie przepadam za kokami, szczególnie tymi bardzo wygładzonymi. Mam długie i gęste blond włosy, boję się, że kok wyglądałby na mocno przesadzony.

 

Z makijażem miałabym ochotę trochę zaszaleć, ale boję się przesadzić :)

 

Nasze propozycje:

Pani Ola ma już wybraną biżuterię oraz buty dlatego skupiamy się na bukiecie i wizażu :)

Długie gęste włosy to tylko i wyłącznie zaleta! Wiele Panien Młodych musi korzystać z doczepek aby nadać porządaną objętość swojemu ślubnemu uczesaniu. Biorąc pod uwagę, że wybrała Pani toczek z woalką, najlepszym rozwiązaniem będzie lekko asymetryczne upięcie. Jeśli chodzi o makijaż, to czym innym jest makijażowe „szaleństwo” dla delikatnej blondynki jaką Pani jest a czym innym dla brunetki. Może Pani pokusić się o makijaż smokey eye jednak warto, aby nie był przesadnie mocny. Usta pozostawiłybyśmy w odcieniu pastelowym. Blondynkom pasują pastele – bukiet może Pani ożywić kilkoma kwiatami w mocniejszym odcieniu. Warto także zorientować się do jakich kwiatów dostęp będzie miała florystka przygotowująca bukiet.

 

 

sos1870 sos1871 sos1872

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *