Ślubne SOS – Pani Natalia

by

sos42Dzień dobry,

Postanowiłam do Pań napisać ponieważ nie mam pomysłu na dopełnienie mojej stylizacji ślubnej. Mam 168 cm wzrostu, rozmiar 40, jestem brunetką i mam brązowe oczy.
Na swój ślub wybrałam już sukienkę Fiore, Violi Piekut (z kolekcji 2013) w wersji z białym gorsetem i delikatną koronką jako bolerko.Zastanawiam się natomiast jak dobrać dodatki do tej sukni. Nie mam niestety swojej upatrzonej wizji całości. Myślałam natomiast o butach w odcieniach różu z odkrytym palcem jednak nie wiem czy będą one dobrym pomysłem.
Proszę o podpowiedzi jak mogę dopełnić całość tej skromnej sukienki dodatkami i fryzurą. Czy włosy mogą być rozpuszczone a zamiast welonu mógłby być wianek?Koronka która jest przedstawiona na moim zdjęciu będzie dłuższa (będzie zasłaniała cały gorset).

Nasze propozycje:

Zastąpienie tradycyjnego welonu wiankiem z żywych kwiatów jest bardzo dobrym pomysłem. Ta alternatywa welonu nada stylizacji niezwykle romantyczny i dziewczęcy charakter. Jeśli zdecyduje się Pani na buty w odcieniu różowym najlepiej będzie dopasować do nich pozostałe dodatki (bukiet i wianek). Bukiet wykonany z mieszanych kwiatów będzie idealnym wyborem. Całość stylizacji dopełnią delikatne, niezbyt duże kolczyki.

sos42 sos43 sos44

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *