Ślubne SOS – Pani Natalia

by

sos1965

Witam, od dawna noszę się z zamiarem napisania do Pań. Biorę ślub w grudniu w okresie świątecznym, zakupiłam sukienkę Cymbeline Harriet 2014, jednak nie znalazłam jej zdjęcia bez halki w internecie, a zamierzam ją w ten sposób ubrać.
Jestem brunetką o ciepłym tonie urody, noszę rozmiar 36/38 i mam 167 cm wzrostu.  Ślub będzie się odbywał w karczmie w wiejskim, ludowym czy wręcz rustykalnym stylu. Nie mogę się zdecydować na buty ślubne – czy pasują inne niż białe ? Rodzaj biżuterii – może nie ubierać jej wcale ? Na fryzurę ślubną i przede wszystkim – co ubrać na głowę ? Gdyby miały Panie jakieś propozycje odnośnie okrycia wierzchniego także będę bardzo wdzięczna za pomoc – wszystkie futerka i bolerka ślubne niepotrzebnie będą poszerzać moją sylwetkę w ramionach, które już mam szersze od bioder.
Bardzo proszę o pomoc !

Nasze propozycje:

Jesteśmy zwolenniczkami doboru butów do bukietu, a do Pani sukni z powodzeniem sprawdzą się czółenka w pastelowym odcieniu. Delikatny bukiet nawiązujący do klimatu wesela będzie strzałem w dziesiątkę. Nie radzimy Pani jednak decydować się na super rustykalne bukiety z polnych kwiatów, które są jakby niedbale związane – po pierwsze takie kwiaty nie będą dostępne a po drugie różnice temperatur są dla takich wiązanek zabójcze. Co do okrycia wierzchniego to każdy rodzaj cieplejszej narzutki czy etoli będzie poszerzał w ramionach. Jeśli zatem potrzebuje Pani czegoś na wierzch radzimy wybrać szal. Biżuteria, choć ta najbardziej delikatna, naszym zdaniem jest wskazana. Bez niej Panna Młoda wygląda jakby o czymś „zapomniała” :) Prosty długi welon, opaska lub welon-czepek – każdy z tych dodatków będzie pasował do stylu rustykalnego a od Pani zależy czy woli Pani klasykę czy mocne podkreślenie tego klimatu.

sos1963 sos1964sos1965

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *