Ślubne SOS – Pani Natalia

by

nataliazdWitam serdecznie.

Proszę o pomoc w doborze dodatków, biżuterii, fryzury i makijażu do mojej białej sukni. Będzie to ślub już czerwcowy! Jestem nie wysoką (162 cm) szczupłą blondynką (ciemny blond o średniej długości do łopatek) z niebieskimi oczami i jak wiele panien młodych mam problem z wyborem dodatków do mojej sukni ślubnej. Włosy raczej chciałam upiąć wysoko dodając sobie kilka cm lub puścić loki bokiem. Nie wiem natomiast co zrobić z welonem przy tak bogatym bolerku, które myślę ściągnąć po kościelnej ceremonii. Czy np. katedralny wykończony koronką welon pasował by? czy raczej gładka mgiełka?
Po ściągnięciu bolerka suknia ma dość duży serduszko dekolt tak wiec myślę, że długie kolczyki będą najodpowiedniejsze.
Co do bukietu, zastanawiałam się nad białym bukietem z piwonii, róż i frezji lub piwonii w intensywnym kolorze fuksji aczkolwiek Pan Młody zakupił już muszkę w kolorze ciemnego bordo i koncepcja się rozsypała.

Nasze propozycje:

Bukiet z dodatkiem kwiatów w kolorze fuksji nie będzie pasował do muszki, jaką wybrał Pan Młody. W tym przypadku proponujemy pozostać przy klasyce – biały bukiet będzie najlepszym rozwiązaniem. Welon może być zarówno całkiem gładki, jak i obszyty delikatną koronką (najlepiej taką, jak na bolerku). Okazałe kolczyki będą idealnym wyborem.

sabina zmniejszone logo

sos120 sos121

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *