Ślubne SOS – Pani Natalia

by

Sweetheart-6009 (1)Witam serdecznie,
Ja również postanowiłam zwrócić się o pomoc, bo już mam mętlik w głowie dotyczący doboru dodatków.
Może zacznę od początku, ślub ma odbyć się pod koniec kwietnia, kolor przewodni fiolet ale już sama nie wiem czy lepiej by to był fiolet z tych ciemniejszych czy delikatny fiolet coś obok lila bądź lawendy. Ale szukam dodatków w tym kolorze i jest bardzo ciężko.
Szczególnie mam problem z butami, ponieważ chciałabym aby były kolorowe dobrane do dodatków bądź ewentualnie jasno różowe ale z jakąś broszką fioletową ( nie wiem czy by to pasowało) Suknia jest już zamówiona to sweetheart 6009 ale będzie lekko zmodyfikowana bądź pasem w kolorze przewodnim bądź pasem z kryształkami. No i mam jeszcze problem co do upięcia. Dodam że jestem wysoką blondynką, marzy mi się długi welon tylko do kościoła, ale nie wiem czy do tej sukni by pasował ponieważ suknia ma już tren . No i jeszcze problem z okryciem typu bolerko.Czy by pasowało jakieś koronkowe? I na koniec biżuteria, nie wiem czy do tego kolczyki czy jakiś naszyjnik. Chciałabym by cała stylizacja była raczej delikatna.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję

Nasze propozycje:

Jeśli stylizacja ma być delikatna to zdecydowanie powinna się Pani zdecydować na jasny odcień fioletu ( a nie np. na ciemną śliwkę). To że suknia ma tren w żaden sposób nie wyklucza długiego welonu, warto się jednak zastanowić na co wymienimy welon, gdy zostanie on ściągniety na wesele –  króki welon, czy zupełnie inna ozdoba? Biżuteria powinna być dobrana do pasa – jeśli zdecyduje się Pani na pas kryształowy oczywiście doradzimy kryształki. W opcje wchodzą następujące pasy – gładki fioletowy, kryształowy lub krształki na fioletowym pasie. Kryształowy pas doda stylizacji nieco szyku, natomiast fiolet podreśli kolor przewodni całości – wybór należy do Pani. Do sukni może Pani dobrać same kolczyki lub komplet biżuterii, jeśli jednak zdecuduje się Pani na ozdobny pas radzimy zrezygnować z naszyjnika aby zachować subtelny charakter stylizacji. Do gładkich sukienek z dekoltem w kształcie serca pięknie wyglądają koronkowe bolerka sprawiające wrażenie że są połączone z suknią. Wybierając takie bolerko może Pani nawet dobrać do niego welon obszyty koronką.

 

Downloads30 sos758 sos759 sos760 sos761 sos762

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *