Ślubne SOS – Pani Monika

by

Wybrałam dzisiaj sukienkę.

Górę z modelu Clarisa Agnieszki Światły połączę z gładkim dołem sukni Novia aby zyskać bardzo eleganckie, lekkie połączenie.

Mam długie kasztanowe włosy, jak modelka na zdjęciu i najchętniej noszę je rozpuszczone. Mam 170cm, jestem szczupła i mam na szczęście długaśne nogi. Nie mam pojęcia czy do tak bogatej góry pasuje jakakolwiek biżuteria, na co dzień nie noszę żadnej. Nie wiem jakie kwiaty i buty zagrają z tą suknią- nie chcę welonu jednak jakieś kwiaty we włosach lub delikatna opaska chodzą mi po głowie. Uwielbiam piwonie ale wydaj mi się że do tej sukienki nie pasują. Podobają mi się także nietuzinkowe bukiety ślubne np. z samej gipsówki lub z gałęzi rozmarynu itd.

Myślałam o majtkowym różu w dodatkach lub oliwkowej zieleni, może o złotych butach… no właśnie jak to wszystko połączyć, na co postawić- garnitur już kupiony i jest w kolorze granatowym, a buty i pasek będą prawdopodobnie brązowe- bliżej karmelu niż czekolady? Obrączki do ślubu poniosą nasze dzieci, córka  ubrana będzie w białą sukienkę- we włosach chce mieć wianekJchciałam kolorem nawiązać do moich kwiatów, dodatków. Myślałam aby syna ubrać zawadiacko w krótkie spodenki z szelakami i białą koszulę- nie do końca chcę go wciskać w garnitur, bo to dopiero 7 latek. Niby na wszystko jest koncepcja ale jak widać nie do końca. Pomocy.

Nasze propozycje:

Suknia jest bardzo zmysłowa i kobieca. Fajnie byłoby podkreślić ten charakter odpowiednimi dodatkami. Rozpuszczone włosy naszym zdaniem nie muszą być niczym ozdobione, chyba, że zdecyduje się Pani na opaskę.

nb1804 nb1805 nb1806

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *