Ślubne SOS – Pani Monika

by

nb572
Przedstawię się jako „wrześniowa Panna Młoda”, wychodzę za mąż w drugim tygodniu września. Jak większość zagubionych dziewczyn proszę o poradę dotycząca dodatków i kwiatów. Sukienka jest zlepkiem różnych projektów – tkanina satyna, kolor śmietana o dość ciepłej tonacji. Długa spódnica  w kształcie litery A z naszywanymi kieszeniami, kontrafałdy z tyłu. Góra – mocno wydekoltowana, plecy częściowo odkryte. Jako nakrycie bluza jak w sukni Lena (Gala). Jestem wysoką, szczupłą blondynką – typ urody jasna wiosna – brzoskwiniowa cera, długie włosy koloru złoty blond, podobno dobrze mi w ciepłych, rozświetlonych kolorach. Docelowo marzę o akcencie „bohemian”. Podobają mi się kwiaty we włosach, wianki, polne bukiety. Poza tym lubię gerbery i alstromerie, ale jestem otwarta na Wasze sugestie. Chciałabym nadać spójność dość minimalistycznej, cięższej sukience i mej „wiosennej urodzie” wychodzącej za mąż we wrześniu…

 

Nasze propozycje:
Połączenie klimatu jesiennego oraz stylu bohemy to naszym zdaniem – kwiaty we włosach, delikatna biżuteria, subtelny makijaż.
Bukiet może być w stylu „polnym” jednak będzie raczej mieszanką sezonowych kwiatów – np. dalii wymieszanych z innymi gatunkami.
nb571 nb572 nb573
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *