Ślubne SOS – Pani Monika

by

nb399Mój ślub już za 3 miesiące (czerwiec 2015)  a ja mam problem z ostatecznym wyborem koloru.
Moja sukienka to Papilio Monika (zdjęcie w zał.) z grafitowym paskiem. Natomiast sala weselna jest w kolorze fuksji (zdjęcie również w zał.) Zastanawiam się jak teraz połączyć te kolory. Jaki wybrać bukiet, jakie dodać kwiaty na salę (kule w kielichach i na stole Młodych) i jakimi kwiatami udekorować tort?
Myślałam o połączeniu jasnego, pudrowego różu z szarością. Młody Pan ubrany w ciemnoszary lub grafitowy garnitur z jasnoszarym krawatem plus butonierka z różowym kwiatem, co Państwo myślą o takiej kombinacji?
Zastanawiam się także nad fryzurą, welonem (czy nie zrezygnować z niego?) i biżuterią. Jestem wysoką, szczupłą brunetką. Włosy mam długie lecz bardzo cienkie.
Proszę o pomoc!

 
Nasze propozycje:
Naszym zdaniem w bukiecie powinno znaleźć się kilka kwiatów w mocniejszym odcieniu różu. W ramach slubnego SOS nie udzielamy porad odnośnie dekoracji a jedynie stylizacji Panny Młodej, jednak sale udekorowałybyśmy po prostu takimi kwiatami jakie znajdą się w bukiecie. Cienkie, ale długie włosy może Pani efektownie upiąć. Wybrałybyśmy raczej ozdobny grzebyk, niż klasyczny welon.
nb398 nb399 nb400
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *