Ślubne SOS – Pani Monika

by

nb177Witam serdecznie, Mam na imię Monika i w październiku 2015 biorę ślub. Zawsze marzyłam o eleganckiej sukni, która będzie podkreślała moją figurę. Jestem wysoką ( 179 cm ) i szczupłą brunetką i zakochałam się w muślinowej sukni Lilian West 6350, z tym, że bez wykorzystania peleryny, która jest w komplecie.

 Włosy zamierzam upiąć w romantycznego koka u dołu głowy oraz zachować swoją grzywkę skierowaną w lewą stronę.

Moje obawy dotyczą bolerka czy tez etoli. Ponieważ w kościele nie powinnam mieć odkrytych ramion oraz może być już chłodno, zdecydowanie powinnam wybrać jakieś nakrycie. Niestety boję się, że może ono zepsuć cały wygląd sukni, który chciałam utrzymać w eleganckim tonie.
Moje drugie pytanie dotyczy również tego, czy do mojej sukni i ewentualnego nakrycia, pasowałby długi welon. Chciałabym uniknąć zbędnego przepychu i postawić na prostotę.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelkie rady.

Nasze propozycje:
Nakrycie, które całkowicie zasłoni górę sukni może faktycznie zepsuć efekt elegancji i pierwsze wrażenie. Naszym zdaniem muślinowy szal lub krótka pelerynka/narzutka będą lepszym rozwiązaniem.  Do sukni może Pani dobrać welon – polecamy długi z lejącej tkaniny ( nie musi to nawet być tiul).
nb176 nb177 nb178
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *