Ślubne SOS – Pani Monika

by

nb36Witam serdecznie.
Potrzebuję pomocy przy doborze koloru dodatków do mojej suknie ślubnej. Ślub mamy w ostatni weekend maja 2015 r.
W załączeniu przesyłam zdjęcie sukni, na którą się zdecydowałam – moja będzie bardzo podobna, z większym kołem na dole, bez baskinki, z paskiem troszkę niżej niż na zdjęciu.
Na suknię zdecydowałam się po pierwszej przymiarce, jest taka jaką chciałam, ale problematyczny jest pasek, a raczej jego kolor.
Jestem szatynką (164 cm wzrostu), pospolitej urody i nie wiem czy kolor, który sobie wymyśliłam (bordowy) będzie pasował zarówno do mnie jak i do sukni i całej uroczystości.
W załączeniu przesyłam również projekt kwiatów, o których myślałam. Podoba mi się szczególnie kolor róż w bukiecie: bordowe róże, białe kalie i o takim kolorze myślałam jako o przewodnim ślubu, ale potrzebuję porady czy nie jest on zbyt intensywny. Chciałabym, aby ten kolor był zastosowany w kwiatach moich, świadkowej, butonierce pana młodego i świadka, delikatnym akcencie w kwiatach w kościele i sali weselnej (myślałam jeszcze o świecach na stół w tym kolorze).
Jeżeli chodzi o fryzurę myślałam nad upięciem na bok (coś mniej więcej jak na załączonych zdjęciach). Takie typowe koczki ślubne raczej nie pasują do mojej twarzy, a to upięcie wydaje mi się bardzo dziewczęce. Nie mam zupełnie koncepcji kolczyków i innej biżuterii. Buty raczej białe. Bardzo proszę o opinię i podpowiedzi, co do siebie będzie pasowało, a co niekoniecznie, gdyż nie potrafię złożyć tych kilku elementów i wyobrazić sobie ich w jednej kompozycji. Z góry dziękuję za pomoc

Nasze propozycje:

Nie jesteśmy zbyt wielkimi fankami połączenia bieli i czerwieni tym bardziej jeśli chodzi o kalie i róże. Proponujemy zatem trochę zmodyfikowane bukiety, bardziej w naszym guście, jednak oczywiście niczego nie narzucamy. Upięcie na bok z pofalowanych włosów jest najczęściej wybieraną fryzurą obok koków. Jeśli podoba się Pani taka fryzura to nie widzimy przeciwwskazań choć generalnie przy zabudowanej górze sukni lepiej postawić na włosy upięte.

nb35 nb36 nb37

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *