Ślubne SOS – Pani Michalina

by

 

Sweetheart_5986_1
Witam serdecznie,
Zwracam się z prośbą o pomoc w stylizacji sukni ślubnej , którą już
zakupiłam Sweetheart 5986 w kolorze białym. Mam 157 cm wzrostu, ciemne włosy prawie do ramion oraz okrągłą twarz- tu pojawia się problem z fryzurą.
Zastanawiałam się nad kryształowym pasem do sukienki oraz
kryształowymi dodatkami, mam już też buty w kolorze pudrowego różu.
Bardzo proszę o pomoc w wyborze fryzury, bukietu – całe weseele będzie w kolorze przewodnim biało fioletowym. Największym problemem jest kurtka/futro… nie należę do bardzo szczupłych osób, nie mogę znaleźćnic odpowiedniego, a ślub będzie w lutym więc bedzie bardzo zimno. Proszę o pomoc, najlepiej jakieś namiary na strony internetowe sklepó gdzie mogę zakupić coś odpowiedniego, zastanawiam się czy musi to być coś w kolorze białaym, a może uda się wymyślić w innym kolorze?

Nasze propozycje:

Jeśli wybrała Pani buty w kolorze różowym sugerujemy pozostanie konsekwentną i włączenie do bukietu także kwiaty w tym kolorze. Z okryciem wierzchnim faktycznie jest problem gdyż właściwie nie ma w Polsce firm produkujących gustowne płaszczki ślubne. Radzimy przyjrzeć się propozycjom sieciówek – np. Zara oferuje kilka modelki okryć wierzchnich w kremie i bieli. Można także pokusić się o ręcznie robiony sweterek ( podobny do tego który miała na sobie księżna Kate).Ozdobny pas mocowany na wstążce można założyć na płaszcz. W ten sposób nawet całkiem zwykłe okrycie wierzchnie zmieni się nie do poznania. Do okrągłej twarzy sprawdzą się fryzury asymetryczne z nieco podniesioną górą a także te z pasmami włosów lub grzywką na bok. Kryształy to idealny wybór na zimowy ślub. Można zdecydować się na bezbarwne lub wprowadzić więcej koloru przewodniego wybierając biżuterię z fioletowymi kryształkami. Z biżuterią może Pani zaszaleć gdyż suknia jest zupełni prosta. Pasować będą długie kolczyki ( wyszczuplają buzię) a nawet bogate kolie. 
sos676
sos677 sos678 sos679 sos680 sos681 sos682

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *