Ślubne SOS – Pani Marzena

by

nb299Witam serdecznie,
mam na imię Marzena i we wrześniu tego roku wychodzę za mąż. Zdecydowałam się na suknię hiszpańskiej firmy SPOSA – model Isabel w kolorze ecru. Mam 171 cm wzrostu. Jetem szczupłą długowłosą brunetką o brązowych oczach. Zwracam się z prośbą o poradę w sprawie doboru właściwej biżuterii, makijażu ślubnego, welonu oraz fryzury. Na zamieszczonym zdjęciu mam dobrany długi welon, ale nie jestem pewna czy to dobry pomysł. Chciałabym, aby kolorem przewodnim był czerwony lub delikatny róż. Zawsze
wyobrażałam sobie, że na ślubie będę miała  włosy rozpuszczone lub tylko delikatnie upięte, jednak nie jestem pewna czy taka fryzura będzie pasowała do wybranej sukni. Proszę o pomoc.

Nasze propozycje:

Ponieważ znacznie bardziej lubimy dodatki w pastelowym różu niż czerwieni ( generalnie bo zdarzają nam się odstępstwa od tej reguły), nasze propozycje są utrzymane w takiej właśnie kolorystyce. Jeśli chce Pani postawić na rozpuszczone włosy i welon nie mamy nic przeciw, choć musi się Pani wtedy liczyć z zasłonięciem ozdobnych pleców sukni. Druga opcja to subtelnie upięcie ozdobione grzebykiem.

 

nb301 nb300 nb299

 

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *