Ślubne SOS – Pani Marzena

by

sos1291Witam:)
Bardzo proszę o pomoc, od dziś zaczęłam odliczanie… do ślubu pozostały równe 4 miesiące. Ja wiem tylko, że na ślubie chciałabym wyglądać pięknie jak nigdy:) Niestety nie jestem osobą zdecydowaną i stąd moja prośba do Pań o radę. Jaka fryzura, makijaż, buty , biżuteria i bukiet stworzą cudowną całość. Nawet nie wiem czy będzie pasować do mojej sukni welon czy raczej prosta opaska.  Jestem blondynką o niebieskich oczach, między mną a narzeczonym jest 10cm różnicy wzrostu (nie chcę być od niego wyższa). Suknia to fason Audrey z salonu Igar.
Z góry dziękuję, za jakiekolwiek rady ze strony Pań, mam nadzieje że codziennie słyszą Panie jak ważne i cenne jest to co dla nas przyszłych Panien Młodych robicie:)
Nasze propozycje:
Jeśli chodzi o mocno zdobione suknie są dwie szkoły dobierania dodatków . Większość osób uważa że bogato zdobiona suknia wymaga skromnych dodatków, podczas gdy skromne suknie ożywi bogata biżuteria. Nie zawsze jednak tak jest. Często warto być stanowczym w swoich wyborach i wybierając efektowną suknie konsekwentnie postawić na równie elektowne dodatki. W przypadku Pani sukni brak widocznych dodatków sprawi, że stylizacja będzie wyglądała na niekompletną i niedopracowaną. Naszym zdaniem lepiej postawić na bogaty i ozdobny wizerunek, co nie oznacza, że stylizacja straci klasę. Stosunkowo prosty bukiet stworzą tło dla bogatej sukni i dodatków.
sos1288 sos1289 sos1290 sos1291

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *