Ślubne SOS – Pani Martyna

by

nablaWitajcie,

bardzo proszę o poradę dotyczącą biżuterii i dodatków (kolor przewodni). Wychodzę za mąż w połowie sierpnia i niestety kompletnie pogubiłam się w gąszczu ogromu propozycji dodatków ślubnych. Nie mam zupełnie wizji „całości” :(
Wybrałam suknię Nabla, model Mercedes, kolor: śmietankowy. Nie czuję się dobrze w welonie, zdecyduję się więc albo na stroik z kwiatem albo na biżuteryjny grzebień.
Buty – cieliste open toe, wpadające BARDZO delikatnie w brudny róż.
Początkowo chciałam bukiet z niebieskich hortensji z gdzieniegdzie wkomponowanymi kwiatami w kolorze brudnego różu (pod kolor butów i paznokci), jednak w salonie podczas przymiarki zasugerowano mi, że ciepły odcień bieli źle będzie się komponował z zimnym kolorem kwiatów…Na jaki kolor powinnam postawić? Mam ciemne włosy i ciemną karnację – zdecydowanie lepiej wyglądam w kolorach wyrazistych (odpadają bezpieczne pastele). Jednak bardzo źle czuję się też w czerwonym i bordo. Kolczyki chciałam złote, ale teraz myślę, że chyba nie będą pasowały (przez biżuteryjny pas w sukience). Chodzą mi po głowie dodatki w kolorze szafiru, granatu, ale jestem otwarta na propozycje, bo sama błądzę po omacku;)
Bardzo proszę o pomoc! Ostatecznie mogę zrezygnować z tych butów i wymienić je na jakieś inne.
Nasze propozycje:
Nie zgadzamy się z teorią, że absolutnie nie można łączyć ciepłych odcieni z zimnymi. Obecnie odchodzi się od sztywnych podziałów i bardzo często łączy pozornie niepasujące do siebie kolory, uzyskując wspaniały efekt. Jeszcze kilka lat temu królowały porady jaki makijaż pasuje do określonego koloru oczu – dziś nikt się już tym nie kieruje. Na stylizację patrzeć należy holistycznie, warto zatem wyjść ze sztywnych ram i otoworzyć się na nowe rozwiązania. Jeśli marzy się Pani granat lub szafir, to możemy ręczyć, że z jasnym ecru będzie on prezentował się świetnie – naszym zdaniem nawet lepiej niż ze śnieżna bielą ( w tym przypadku łatwo o zbyt „szkolny” look). Jeżeli marzy Pani o intensywniejszych dodatkach warto też spojrzeć na twarzowe fiolety występujące w wielu odcieniach. Jak widać na załączonym przez nas zdjęciu ciemny fiolet współgra z kremowym.
bizuteria2 kolczyki1 sos1506 sos1507

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *