Ślubne SOS – Pani Marta

by

Atelier oferuje szycie sukien ślubnych i sukienek do ślubu cywilnego.Witam,Jestem Marta i mam problem w doborze dodatków do wybranej przeze mnie sukni ślubnej. W załączniku przesyłam zdjęcie sukni bardzo podobnej do mojej, różnią się tym, że moja ma węższy pasek z delikatnymi srebrnymi zdobieniami. Zdecydowałam się na zakup butów w kolorze czerwonym z myślą o uzupełnieniu kreacji czerwonymi paznokciami oraz  ustami. Chciałabym mieć włosy upięte na wzór zdjęcia w załączniku.Mam problem z doborem bukietu, ozdoby we włosy (nie chcę welonu), makijażu oraz biżuterii, a także bolerka do kościoła (nie podoba mi się krótkie zwykłe satynowe).

Mam 23 lata, 175 cm wzrostu, szczupłą i dość proporcjonalną figurę. Pan Młody będzie miał czerwoną muchę oraz czerwone sznurówki w butach. Ślub odbędzie się 26 kwietnia 2014.

Dodam, że nie chciałbym przesadzić z ilością czerwieni w wizerunku ogólnym.

Bardzo proszę o wsparcie. Pozdrawiam serdecznie :)

Nasze propozycje:
Suknia ma prosty krój i nie posiada ozdób ani zdobień na gorsecie dlatego może Pani pozwolić sobie na różnego rodzaju okrycia wierzchnie. Koronkowe lub tiulowe bolerko z długimi rękawkami zapinane na plecach na guziczki, bolerko w formie krótkiej pelerynki lub subtelny sweterek – wszystkie te opcje wchodzą w grę. W zależności od tego jakie okrycie Pani wybierze stylizacja może być bardziej retro, nowoczesna, romantyczna… Czerwone usta i paznokcie nasuwają jednak skojarzenia ze stylem retro, dlatego też kierowałybyśmy się tę stronę. Bukiet nie musi i nawet nie powinien być cały czerwony jednak drobny akcent w postaci kilku czerwonych kwiatów byłby wskazany. Czerwień można połączyć z różem, brzoskwinią, mięta… Drugą opcją jest bukiet biały, lub biały z dodatkiem zieleni. Do upiętych delikatnie włosów pasować będzie ozdobny grzebyk, woalka lub opaska.
sos1036
 sos1037 sos1038 sos1039 sos1040

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *