Ślubne SOS – Pani Marta

by

ALCANAR_C

Jestem pod wrażeniem Waszego bloga! Nasz piękny dzień zbliża się wielkimi krokami, odbędzie się 30 sierpnia 2014. Mam 25 lat, 163 cm wzrostu, noszę rozmiar M, Wybrałam suknię Pronovias Alcanar, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Mam zamiar wyciąć w dekolcie odrobinę większe serduszko oraz dodać pas z delikatnymi kamyczkami. Suknia jest ozdobiona jedynie koronką, jednak nie chciałabym jej przeładowywać ilością biżuterii. Myślę że dłuższe kolczyki wystarczą. Do kościoła chciałabym długi welon obszyty koronką, natomiast na wesele kwiaty lub stroik z woalką. Marzy mi się bukiet z peonii w pastelowych kolorach (biały, kremowy, pastelowy róż) jednak obawiam się, że w sierpniu ich nie będzie.

Nie mam pojęcia co zrobić z włosami. Mam jasne włosy, za łopatki.
Chciałabym aby była to romantyczna i delikatna stylizacja ale zarazem bardzo kobieca. Bardzo proszę o pomoc w dobraniu dodatków.
Nasze propozycje:
Delitanie upięte włosy będą idealnie prezentowały się zarówno z welonem jak i innymi ozdobami. Naszym zdaniem na weselu lepiej od woalki prezentować będą się ozodbne kwiaty lub grzebyk – woalka nie komfortowa gdyż zazwyczaj opada na twarz, nadaje się zatem bardziejd o kościoła, poza tym do sukni pasować będą lepiej inne ozdoby do włosów. W ubiegłym sezonie jeszcze nawet w sierpniu można było dostać piwonie, jednak ich cena jest znacznie wyższa niż w sezonie. Dostępne w sierpniu kwiaty w pastelowej kolorystyce to hortensje, eustoma a także pierwsze dalie i róże ( polecamy odmiany ogrodowe, przypominające piwonie).
sos1028 sos1029 sos1030
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *