Ślubne SOS – Pani Mariola

by

sos1956
Witam
Mam na imię Mariola. Ślub 11 października a ja mam milion pomysłów na to, jak chciałabym wyglądać w tym szczególnym dla mnie dniu. Każdy kolejny dzień przynosi nowe pomysł i co raz trudniej zdecydować się na coś konkretnego.
Sukienka, którą kupiłam to model Sweetheart 5986. Zdaje sobie sprawę, że do tego modelu dobierały już Panie stylizację. Liczę jednak, że pomożecie także mnie.
Mam około 174 cm wzrostu noszę rozmiar 40. Mam proste cienkie blond włosy do ramion z grzywką do brody (zapuszczam), niebieskie oczy.
Bardzo proszę o pomoc, gdyż nie potrafię zdecydować się na konkretną fryzurę, makijaż oraz dodatki do fryzury.

Do kościoła planuję założyć długi welon, który zdejmę zaraz po dotarciu na salę weselną. Niestety nie wiem, co później…waham się pomiędzy żywymi kwiatami wpiętymi we włosy, delikatną opaską z kryształków lub fascynatorem a raczej opaską z kokardą… Zdaję sobie sprawę, że ten wybór wiąże się ze wcześniejszym doborem odpowiedniej fryzury i tutaj zaczynają się schody. Podobają mi się romantyczne delikatne upięcia lub rozpuszczone, pofalowane włosy z opaską. Problem w tym, że nie wiem czy takie fryzury pasują do modelu sukienki, który wybrałam i przede wszystkim do mnie. Moja twarz jest podłużna o niesymetrycznych rysach. Wydaje mi się , że w gładkich kokach, kucykach nie wyglądam korzystnie.
Co do makijażu myślałam nad mocniejszym okiem, kreską i delikatnym ustami. Chciałabym żeby makijaż był świeży i promienny.
Dodam także, że buty już mam, to model Badgley Mischka w kolorze białym (ewentualnie Ivory). Pan Młody będzie ubrany w smoking ( czarna mucha, czarny pas).
Na przewodni kolor imprezy jeszcze się nie zdecydowałam. Waham się pomiędzy białym, ecru lub czymś żywszym filetem, różem bądź fuksją.
W załączniku dodaję ewentualne makijaże i fryzury, które mi się podobają.
Liczę, że pomogą mi Panie dokonać odpowiedniego wyboru. Z niecierpliwością czekam na stylizację:)
Nasze propozycje:
Sądząc po sukni oraz Pani upodobaniach co do dodatków – pasować będzie Pani subtelna i delikatna stylizacja. Sugerujemy zatem bukiet w raczej jasnych kolorach, jednak naszym zdaniem sukni przyda się nieco koloru, więc zdecydowanie wybrałybyśmy bukiet z dodatkiem koloru. Delikatne, niskie upięcie pasować będzie zarówno do welonu jak i opaski – naszym zdaniem opaska sprawdzi się idealnie. Co do makijażu jaki Pani zaproponowała, nie mamy zastrzeżeń – mocno podkreślone oko i delikatne usta świetnie prezentują się na zdjęciach.
sos1954 sos1956 sos1957

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *