Ślubne SOS – Pani Maria

by

Witam,

w czerwcu 2016 planuję ślub, wybrałam białą suknię z kolekcji Mori Lee 5208. Byłabym wdzięczna za pomoc w doborze biżuterii, welonu lub ozdoby do włosów i przede wszystkim butów. W związku z tym, że góra sukni jest dość mocno zdobiona, z biżuterii wybrałabym już tylko kolczyki. Włosy będą delikatnie upięte, chciałabym mieć welon, jednak nie wiem czy na zmianę nie mieć jakiejś innej ozdoby do wpięcia lub opaski. Buty niewysokie, obcas 5 cm, raczej nie białe.
Jestem średniej budowy szatynką o ciemnych oczach. Mam 170cm wzrostu.

Jeśli chodzi o kolor przewodni wesela to zastanawiam się nad odcieniem różu, ponieważ sala jest w szarych kolorach i wydaje mi się, że nieźle by to współgrało, myślę o  fuksjowym różu. Mam już pewną wizję, lecz nie wiem czy będzie to wszystko do siebie pasowało. W związku z tym szukam podpowiedzi, nowych inspiracji:) Z góry dziękuję za pomoc.

Nasze propozycje:

Do szarości pasuje wiele kolorów i róż jest jednym z nich. W zależności od tego jak efekt chce Pani osiągnąć może wybrać Pani odcienie od pastelowych aż po fuksje i kolory malinowe. W celu ożywienia wystroju fuksja sprawdzi się znakomicie. Jeśli chodzi o dodatki do włosów do długi gładki welon będzie strzałem w 10. Dodatkowe zdobienia są niepotrzebne. Także na weselu postawiłybyśmy na welon ( może być krótki).
nb1145 nb1146 nb1147
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *