Ślubne SOS – Pani Maria

by

la sposssaDzień dobry.
Podziwiam pomysły na stylizacje na Pań stronie, sama również chciałabym uzyskać taką poradę. Moja suknia  to piękna koronkowa z La Sposa.
Ślub odbędzie się na początku czerwca a ja nadal nie wiem jakie dodatki wybrać i czy potrzebne będzie jakieś nakrycie na ramiona do kościoła. Chciałabym  aby bukiet i buty tworzyły stylistyczną całość. Podobają mi się bukiety z piwonii lub lub też takie z kwiatów w jasnym kolorze żółtym , lub niebieskim, ale też takie z dodatkiem paproci, z ozdobną rączką. W biżuterii cenie minimalizm. Do suknii można dodać ozdobny pas np. bizuteryjny, czy to dobry pomysł?Jaki welon wybrać żeby podkreślić i nie przytłoczyć koronkowej sukni? Jestem szatynką, z niebieskimi oczami. Jak Panie widzą moją stylizację? Dziękuję z góry za wszelkie rady.

Nasze propozycje:

Jeśli chodzi o nakrycie ramion to musi Pani sama sobie zadać czy jest Pani potrzebne. Nakrycie wiechnie to bowiem nie sposób na ochronę przed zimnem ( nie oszukujmy się, koronkowe bolerko nie sprawi, że będzie nam cieplej) a raczej służyć na zasłonięciu odkrytego ciała ( niektórzy uważają, że kościół to nie miejsce na nagie ramiona). Jeśli o nas chodzi to nie widzimy niczego zdrożnego w odryciu ramion. Oczywiście wszystko w granicach przyzwoitości :) Jeśli zdecyduje się Pani na bolerko to wybrałbyśmy takie tworzące całość z suknią a więc zapinane na plecach. Musi się Pani zastanowić czy koronkowy total look się Pani podoba. Jest on bardzo retro jednak, niektóre osoby uważają że zbyt duża ilość koronki w stylizacji postarza. Welon pasował będzie zarówno gładki jak i koronkowy- my wybrałybyśmy jednowarstwowy i długi. Błękitny kolor z pewnością podkreśli Pani urodę ( oczy) i jest hitem zbliżającego się sezonu.

sos1234 sos1235 sos1236

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *