Ślubne SOS – Pani Małgorzata

by

Witam,

mam na imię Małgorzata a mój magiczny dzień odbędzie się w czerwcu tego roku. Wybrałam suknię Affinity Bridal model Joyce, jest wykonana z muślinu w kolorze ecru z paskiem w tym samym kolorze-zdjęcia w załączniku.
Kolorem przewodnim uroczystości będzie fiolet.Mam problem z doborem odpowiednich dodatków do sukni. Chciałabym, aby kolor przewodni był w nich widoczny a jednocześnie chce zachować umiar i prostotę.
Na razie zdecydowałam się na bardzo prosty welon z tiulu jedwabnego sięgający do pasa.Potrzebuję porady odnośnie fryzury, makijażu, butów, biżuterii oraz bukietu-zastanawiam się nad eustomą w różnych odcieniach fioletu i kremu.
Dodam, że jestem osobą szczupłą, mam niebieskie oczy i długie włosy w kolorze ciemnego blondu z jasnymi końcami (efekt ombre).
Chciałabym również wiedzieć, w jakich elementach ubioru pana młodego powinien być zaakcentowany fiolet-muszka, sznurówki?
Bardzo proszę o wskazówki i wszelkie porady.

Nasze propozycje:

W zależności od tego jak bardzo chce Pani podkreślić kolor przewodni fiolet może pojawić się w biżuterii, bukiecie, butach. Aby jednak nie przesadzić, nie we wszystkich z tych dodatków naraz :) Ilości odcieni fioletu jest nieograniczona – nam podobają się zarówno odcienie nasycone ( mocne pokreślenie koloru przewodniego) jak i pastelowe ( styl delikatny i romantyczny). Włosy pokręcone i artystycznie podpięte będą idealnie podkreślać ombre.

nb1463 nb1464 nb1465

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *