Ślubne SOS – Pani Małgorzata

by

Drogie Panie, Mam na imię Gosia i w kwietniu wychodzę za mąż.  Potrzebuję Waszej pomocy! suknia wybrana, a ja cały czas zastanawiam się nad fryzurą i dodatkami.  Jest teraz tyle dostępnych dodatków, że sama nie wiem na co powinnam się zdecydować. A tego dnia chciałabym wyglądać naprawdę wyjątkowo.  Moja suknia to Rebeca firmy White Lady kolekcja Diamond. Załączam zdjęcie.
Zabudowana na górze z elementami koronki.
Na dole sukni zostanie usunięty haft z tiulu. Ja jestem niewysoka (164 cm), włosy koloru ciemny brąz za łopatki, oczy zielone, ciemna karnacja, budowa ciała bardzo szczupła, rozmiar 34 -36. Nie mam pojęcia jaką wybrać fryzurę. Mój narzeczony nie lubi koków i związanych włosów. Może jakieś lekkie upięcie z rozpuszczonymi włosami ?
Jakieś ozdoby? Oczywiście tradycyjnie welon. Nie długi. Ozdobiony delikatnymi kryształkami na brzegach.
Co z dodatkami ? kolczyki, bransoletka? Sala będzie miała kolory biały, srebrny i elementy czarne. Nad kwiatami w dalszym ciągu się zastanawiam. Myślałam o kaliach z bordowymi środkami.

Dziękuję za pomoc ! :) 

Nasze propozycje:

Suknia jest w stylu princess i raczej utrzymałybyśmy ten klimat uważając na to aby nie przesadzić z dodatkami. Nasze propozycje to delikatna opaska połączona z welonem ( lub bez welonu), srebrne kolczyki oraz bukiet w stonowanych kolorach – biel z elementami srebra.

nb1362 nb1363 nb1364

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *