Ślubne SOS – Pani Magdalena

by

Witam serdecznie!

Nasz ślub odbędzie się na koniec maja tego roku, mam nadzieję, że pogoda będzie sprzyjać i wystarczy krótki rękawek. Suknię ślubną dałam do uszycia krawcowej na wzór sukni ze zdjęcia. Bardzo zależało mi by suknia była zwiewna i romantyczna. W podobnym stylu wybrałam także fryzurę, jednakże mam ciemne włosy. W warkoczu chciałabym wpleść żywe małe kwiatki. Bardzo proszę o pomoc w wyborze:
1. Bukietu ślubnego- chciałabym by pasował zarówno do wystroju sali weselnej ( sala w kolorze lawendy) kwiaty na stołach podobne do wiązanki a także do mojej sukni w kolorze ivory i granatowego garnituru Pana Młodego. Może biało-zielony bukiet lub niebieski? Byle nie fioletowy.

2. Biżuterii ślubnej- ze względu na zabudowany dekolt myślałam o samych kolczykach. Może perełki?

3. Makijaż – mam ciemne, małe oczy i ciężko będzie je podkreślić. Przy tego rodzaju sukience pewnie lepiej będzie mieć delikatny makijaż?

Bardzo proszę o pomoc!!!

Nasze propozycje:

Polecamy gipsówkę, która nie tylko będzie pasowała do sali i sukni, ale także nadaje się do ozdobienia ślubnej fryzury. Wcale nie jest powiedziane, że do delikatnej sukni musi Pani mieć bardzo subtelny makijaż – lekkie smokey eye powinno się sprawdzić. Wbrew pozorom odpowiednio wykonany makijaż oka w tym stylu z powodzeniem nie tylko podkreśli oczy, ale także je powiększy.

nb1485-001 nb1486-001 nb1487-001

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *