Ślubne SOS – Pani Magdalena

by

Witam

Wychodzę za mąż pod koniec maja 2016 roku.
Wybrałam suknie Agnes 11765, kolor biały. Mam 176 cm wzrostu, rozmiar między 40 a 42.
Sukienka jako model występuje jako princess’ka natomiast w moim przypadku, będzie wąska halka, która z fasonu princess’ki zrobi klasyczną literkę A.
Kolor włosów blond, kilka centymetrów za ramiona, oczy szare, karnacja z natury jasna, ale w sezonie letnim nabiera koloru  brązowego.
W maju powinno być już ciepło, więc nie przejmuje się dodatkowym okryciem, ale pozostałe dodatki  spędzają mi sen z powiek. Uwielbiam kolor czerwony i też wokół tego koloru marzy mi się oprawa ślubna. Myślałam o czerwonych pantofelkach, bukiet z czerwonych róż, zamiast welonu toczek, włosy upięte swobodne z tyłu w delikatny koczek (może jakaś ozdoba wpięta w kok?).
Im dłużej myślę o moich czerwonych dodatkach plus toczek tym bardziej zaczynam wątpić w moje wyczucie gustu :). Coraz  bardziej wydaje mi się, że z całego zestawu pasuje tylko bukiet :(.
Proszę pomóżcie uszczęśliwić  swoimi radami jeszcze jedną Pannę Młodą !
Nasze propozycje:

Do sukni pasować będzie welon, grzebyk lub opaska. Naszym zdaniem typowe toczki lepiej prezentują się do stylizacji bardziej retro a wybrana przez Panią suknia nie nawiązuje do tego klimatu. Może Pani postawić na czerwień jako jedyny kolor lub jej połączenie z inną barwą. Naszym zdaniem bukiet z kwiatów w mieszanych kolorach jednak z czerwienią jako kolorem przewodnim nada stylizacji lekkości.
nb1166 nb1167 nb1168
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *