Ślubne SOS – Pani Magdalena

by

agnesffWitam serdecznie.
Bardzo proszę o pomoc w doborze dodatków. Suknię kupiłam Agnes Platinum Collection 10605, ale nieco zmodyfikowaną – w kolorze ecru z kryształowym paseczkiem. Na pierwszym zdjęciu suknia z katalogu, na drugim moja w rozmiarze 38 :) Suknia jest cudna, ale nie mogę dobrać dodatków. Ślub biorę 6 września, więc mam dylemat czy buty odkryte czy zakryte (w razie deszczu), jakie bolerko i jaki welon?
Zawsze mi się marzyło, by wyglądać jak rusałka, ale moja magiczna suknia odbiega od tej wizji. Mam kasztanowe długie włosy, piegi i jasną porcelanową karnację.  Mam też szerokie ramiona i muszę mieć niskie buty, bo z narzeczonym jesteśmy jednakowego wzrostu.
Chciałabym wyglądać naturalnie i romantycznie – luźny koczek z wpiętymi żywymi kwiatami, bukiet ala polny i zwiewne bolerko. Myślałam o bukiecie w kolorze kremowo-łososiowym. Obowiązkowo welon do pasa. Zastanawiam się też nad torebką.
Wszystko mi się miesza i gryzie. Nie chcę wyglądać jak księżniczka. Chciałabym pozostać przy motywie rusałki, chociaż odrobinę. Jako umysły kreatywne, na pewno widzą już to Państwo w wyobraźni. Bardzo proszę o pomoc.

Nasze propozycje:

Suknia faktycznie nie nawiązuje do „motywu rusałki”, może jednak przemycić kilka elementów delikatnej, rustylanej stylizacji. Delikane upięcie z żywymi kwiatami będzie pasować do sukni i wymarzonego wizerunku. We wrześniu będzie miała Pani spory problem z „polnymi kwiatami”. Watro zatem postawić na kwiaty sezonowe takie jak np. dalie, które występują także w odcieniach kremowych, brzoskwioniowych i łososiowych. Torebka do stylizacji rustyklanej raczej nie pasuje, więc lepiej z niej zrezygnować. Najlepiej wybrać pełne obuwie, tym bardziej że buty muszą być płaskie.

sos1519 sos1520 sos1521

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *