Ślubne SOS – Pani Magdalena

by

milenaWitam,

bardzo proszę o pomoc w dobraniu dodatków do sukni, która jest bardzo podobna do modelu Nabli z kolekcji Malachite – Milena (kolor biały). Zamiast biżuteryjnego pasa będzie miała pas z satyny.

Mam bardzo jasną skórę. Włosy i oczy w kolorze bardzo ciemnego brązu (raczej typ zimy), 170 cm wzrostu, drobna figura. Jednak mam dość ostre rysy twarzy i chciałabym je złagodzić za pomocą fryzury. Mam długie, gęste, zadbane włosy i chętnie bym je wyeksponowała. Podobają mi się luźne upięcia z elementami warkoczy lub rozpuszczone, falowane włosy upięte na bok. Chciałabym jednak, by pasowały do koronki na sukni, która również na plecach jest w kształcie litery V. Nie przepadam za welonami, ale może pasowałoby coś lekkiego? Jakiej długości? Bardzo też proszę o podpowiedź w sprawie biżuterii do takiej sukni oraz bukietu. Podobają mi się niebieskie bukiety, ale również kwiaty z długimi łodygami.

Nasze propozycje:
Do sukni odpowiedni będzie całkiem prosty jedno – lub dwuwarstwowy welon mgiełka sięgający do pasa. Włosy jak najbardziej można wyeksponować nadając im uprzednio objętości i podkręcając. Do Pani typu urody pasować będą kwiaty w chłodnym, niebieskim odcieniu. Z biżuterii proponujemy kolczyki i delikatną bransoletkę.
sos10 sos11 sos12
Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *