Ślubne SOS – Pani Magdalena

by

rosangelaWitam,

Mam na imię Magdalena i ślub biorę w lipcu. Wybrałam suknię z kolekcji Annais Bridal model Rosangela. Suknia posiada tren, pozbawiona jest natomiast zdobienia z boku które widać na zdjęciu (zamiast niego planuję delikatnie ozdobić cały gorset). Mam pewien pomysł na dodatki jednak wszystko wydaje mi się chaotyczne. Buty – w planie mam srebrne sandałki, na niezbyt wysokim obcasie, biżuteria – srebrne kolczyki i bransoletka. A może lepiej zrezygnować z ozdabiania gorsetu i postawić na naszyjnik i kolczyki? Włosy – na pewno jak najbardziej naturalnie, lekko pofalowane i spięte. Dodatkowo planuję wpiąć we włosy kwiat. Preferuję zdecydowanie prosty welon zamiast woalki itp. lecz problem w tym czy to już nie będzie za dużo? Tym bardziej, że do kościoła założę bolerko lub etolę. Do tego jaki makijaż? Na jaką kolorystykę postawić? Bukiet – średniej wielkości kulka lecz poza tym nic więcej nie wiem (może kolor koralowy, czerwony, biały lub inny pastelowy). Druhna wybrała suknię w kolorze czerwonym, czy powinnam więc nasze bukiety dopasować do jej kreacji? A może do Pana Młodego (prawdopodobnie granatowy lub czarny smoking)? Czy Młody powinien wpasować się wtedy kolorem muchy lub krawatu do bukietu?

Jestem brunetką, włosy sięgają pod łopatki, piwne oczy, mam 172cm wzrostu, rozmiar 36/38. Nie chciałabym przesadzić z całą stylizacją. Bardzo proszę o pomoc, czy da się to wszystko elegancko połączyć?

Nasze propozycje:

Suknia jest dość ozdobna jeśli chodzi o krój i uważamy, że zdobienia na dekolcie będą zbędne i ograniczą Panią jeśli chodzi o dodatki. Zrezygnowałyśmy z welonu na rzecz żywego kwiata we włosach, opaski lub ciekawego stroika z woalką lub bez. Nie musi się Pani dopasowywać do świadkowej, jeśli jednak to Pani planuje to polecamy np. biało – zielony bukiet.

sos1367 sos1368 sos1369

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *